Textmetrics (formerly webtexttool) (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Language
az: Dil

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Password
az: Parol

en: Page Title
az: Səhifə başlığı

en: English
az: İngilis

en: My account
az: Mənim hesabım

en: Keyword
az: Açar söz
