Textmetrics (formerly webtexttool) (8.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Language
gu: ભાષા

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Synonyms
gu: સમાનાર્થી

en: English
gu: અંગ્રેજી

en: My account
gu: મારું ખાતું
