Textmetrics (formerly webtexttool) (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Language
ne: भाषा

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Password
ne: पासवर्ड

en: English
ne: अंग्रेजी

en: My account
ne: मेरो खाता

en: Dutch
ne: डच
