Textmetrics (formerly webtexttool) (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Language
id: Bahasa

en: Enabled
id: Aktif

en: Password
id: Sandi

en: Synonyms
id: Sinonim

en: Page Title
id: Judul Halaman

en: English
id: Bahasa Inggris

en: low
id: rendah

en: high
id: terang

en: moderate
id: sederhana

en: very high
id: sangat terang

en: My account
id: Akun saya

en: Keyword
id: Kata Kunci

en: Main Content
id: Konten Utama
