Textmetrics (formerly webtexttool) (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Mobile
kn: ಮೊಬೈಲ್

en: Male
kn: ಮಲೆ

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: low
kn: ಕೆಳಮಟ್ಟ

en: high
kn: ಮೇಲ್ಮಟ್ಟ

en: Miscellaneous
kn: ಇತರೆ

en: Competition
kn: ಸ್ಪರ್ಧೆ

en: Keyword
kn: ಮುಖ್ಯಪದ

en: Dutch
kn: ಡಚ್
