Textmetrics (formerly webtexttool) (8.x-1.5) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Language
cs: Jazyk

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Password
cs: Heslo

en: Synonyms
cs: Synonyma

en: English
cs: Anglicky

en: low
cs: nízká

en: high
cs: vysoká

en: moderate
cs: moderovat

en: My account
cs: Můj účet

en: Keyword
cs: Klíčové slovo

en: Dutch
cs: Holandsky
