Textmetrics (formerly webtexttool) (8.x-1.6) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Language
da: Sprog

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Password
da: Adgangskode

en: Synonyms
da: Synonymer

en: Word count
da: Ordtælling

en: English
da: Engelsk

en: low
da: lav

en: high
da: høj

en: moderate
da: moderat

en: very high
da: meget høj

en: Miscellaneous
da: Diverse

en: My account
da: Min konto

en: Keyword
da: Nøgleord

en: Dutch
da: Hollandsk

en: Main Content
da: Hoved-indhold
