Webtheme (10.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Help
az: Dəstək

en: Menu
az: Menyu

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: By
az: Tərəfindən

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Content Above
az: Əvvəlki Kontent

en: Content Below
az: Sonrakı kontent

en: Footer Bottom
az: Alt hissə aşağı

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu

en: Main Menu
az: Əsas menyu

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
