Webtheme (10.0.0) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Help
hu: Súgó

en: Menu
hu: Menü

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: By
hu: Beküldő:

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Content Above
hu: Tartalom felette

en: Content Below
hu: Tartalom alatta

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: Main Menu
hu: Főmenü

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Social Bar
hu: Közösségi sáv

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Primary menu
hu: Elsődleges menü

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje
