Webtheme (10.0.3) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Replies
ast: Rempuestes

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to parent page
ast: Dir a la páxina padre

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Help
ast: Aida

en: Menu
ast: Menú

en: Last post
ast: Artículu últimu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Page
ast: Páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: @time ago
ast: hai @time

en: Topics
ast: Asuntos

en: Posts
ast: Artículos

en: Gray
ast: Gris
