Webtheme (10.0.3) - en to lv translation catalogue (46 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Replies
lv: Atbildes

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to parent page
lv: Doties uz vecāklapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Help
lv: Palīdzība

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Last post
lv: Jaunākais ieraksts

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Page
lv: Lapa

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Up
lv: Augoša

en: By
lv: Autors

en: Forum
lv: Forums

en: @time ago
lv: pirms @time

en: Topics
lv: Tēmas

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: White
lv: Balts

en: Gray
lv: Pelēks

en: RSS Feed
lv: RSS Plūsma

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Shortcut
lv: Saīsne

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Content Above
lv: Saturs Virs

en: Content Below
lv: Saturs Zemāk

en: Next Steps
lv: Nākamie Soļi

en: Search form
lv: Meklēšanas forma

en: Footer Bottom
lv: Kājenes Apakša

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Footer Top
lv: Kājenes Augša

en: Text Formats
lv: Teksta Formāti

en: Primary menu
lv: Primārā izvēlne

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne

en: <em>You haven’t created any frontpage content yet.</em>
lv: <em>Jūs vēl neesat izveidojuši sākuma lapas saturu.</em>

en: Hero (full width)
lv: Varonis (pilnā platumā)
