Webtheme (11.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Replies
af: Antwoorde

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Help
af: Hulp

en: Last post
af: Laaste pos

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Page
af: Bladsy

en: Header
af: Hoof

en: Topics
af: Onderwerpe

en: Posts
af: Posstukke

en: Sidebar
af: Systaaf

en: Gray
af: Grys

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy

en: Search form
af: Soekvorm

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
