Webtheme (11.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (15 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Go to previous page
bn: পূর্ববর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to parent page
bn: মূল পাতায় যান

en: Go to next page
bn: পরবর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Help
bn: সহায়তা

en: Menu
bn: মেনু

en: Forum
bn: ফোরাম

en: @time ago
bn: @time সময় আগে

en: Go to first page
bn: প্রথম পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to last page
bn: শেষ পৃষ্ঠায় যাও

en: Primary tabs
bn: প্রাথমিক ট্যাব

en: Search form
bn: অনুসন্ধান ফরম

en: Secondary menu
bn: দ্বিতীয় মেনু

en: Text Formats
bn: লেখার ফরম্যাটসমূহ
