Webtheme (11.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (30 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Replies
hr: Odgovora

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to parent page
hr: Idi na nadređenu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Help
hr: Pomoć

en: Menu
hr: Izbornik

en: Last post
hr: Posljednji unos

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Page
hr: Stranica

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Up
hr: Gore

en: By
hr: Od

en: @time ago
hr: prije @time

en: Topics
hr: Teme

en: Posts
hr: Unosi

en: Gray
hr: Siva

en: Shortcut
hr: Kratica

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Search form
hr: Obrazac pretrage

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Text Formats
hr: Oblici unosa
