Webtheme (11.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Replies
sq: Përgjigje

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to parent page
sq: Shko tek faqja prind

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Help
sq: Ndihmë

en: Menu
sq: Menuja

en: Last post
sq: Dërgimi i fundit

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Page
sq: Faqe

en: Header
sq: Titulli

en: Forum
sq: Forumi

en: @time ago
sq: @time më parë

en: Topics
sq: Argumentë

en: Posts
sq: Dërgime

en: Gray
sq: Gri

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit

en: Search form
sq: Formulari i kërkimit
