Webtheme (11.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Replies
bg: Отговори

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to parent page
bg: Към родителската страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Help
bg: Справка

en: Menu
bg: Меню

en: Last post
bg: Последно съобщение

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Page
bg: Страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Forum
bg: Форум

en: @time ago
bg: преди @time

en: Topics
bg: Теми

en: Posts
bg: Мнения

en: Gray
bg: Сив

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Search form
bg: Форма за търсене

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню
