Webtheme (11.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (67 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Replies
ca: Respostes

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to parent page
ca: Vés a la pàgina pare

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Help
ca: Ajuda

en: Menu
ca: Menú

en: Last post
ca: Darrer article

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Page
ca: Pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Up
ca: Amunt

en: By
ca: Per

en: Forum
ca: Fòrum

en: @time ago
ca: fa @time

en: Topics
ca: Temes

en: Posts
ca: Articles

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: White
ca: Blanc

en: Gray
ca: Gris

en: RSS Feed
ca: Canal RSS

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Shortcut
ca: Enllaç directe

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Content Above
ca: Abans del contingut

en: Content Below
ca: A continuació del contingut

en: Next Steps
ca: Següents passos

en: Pagination
ca: Paginació

en: Search form
ca: Formulari de cerca

en: Footer Bottom
ca: Peu de pàgina inferior

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Main Menu
ca: Menú principal

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Social Bar
ca: Barra social

en: Get Started
ca: Comença

en: Current page
ca: Pàgina actual

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Footer Top
ca: Peu de pàgina superior

en: Text Formats
ca: Formats de text

en: Close message
ca: Tanca el missatge

en: Last page
ca: Última pàgina

en: Third party settings
ca: Paràmetres de tercers

en: Powered by
ca: Funciona amb

en: Primary menu
ca: Menú principal

en: Loading…
ca: Carregant...

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Book outline for @book.title
ca: Esquema del llibre per @book.title

en: Book traversal links for
ca: Enllaços relacionats de

en: First page
ca: Primera pàgina

en: Drupal Logo
ca: Logotip del Drupal

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari

en: Enable mobile menu at all widths
ca: Habilita el menú mòbil a totes les amplades

en: Congratulations and welcome to the Drupal community!
ca: Felicitats i benvingut/da a la comunitat del Drupal!

en: Drupal is an open source platform for building amazing digital experiences. It’s made, used, taught, documented, and marketed by the <a href="@drupal_community">Drupal community</a>. Our community is made up of people from around the world with a shared set of <a href="@drupal_values">values</a>, collaborating together in a respectful manner. As we like to say:
ca: El Drupal és una plataforma de codi obert per a construir experiències digitals increïbles. Està fet, utilitzat, ensenyat, documentat i comercialitzat per la <a href="@drupal_community">comunitat del Drupal</a>. La nostra comunitat està formada per persones d'arreu del món amb un conjunt de <a href="@drupal_values">valors</a> compartits, que col·laboren juntes de manera respectuosa. Com ens agrada dir:

en: Come for the code, stay for the community.
ca: Vine pel codi, queda't per la comunitat.

en: There are a few ways to get started with Drupal:
ca: Hi ha algunes maneres de començar amb el Drupal:

en: Hero (full width)
ca: Destacat (amplada completa)
