Webtheme (11.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (45 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Replies
cs: Odpovědí

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to parent page
cs: Přejít na nadřazenou stránku

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Help
cs: Nápověda

en: Last post
cs: Poslední

en: Page title
cs: Název stránky

en: Page
cs: Stránka

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Up
cs: Nahoru

en: By
cs: Od

en: Forum
cs: Fórum

en: @time ago
cs: @time zpět

en: Topics
cs: Témata

en: Posts
cs: Příspěvků

en: White
cs: Bílá

en: Gray
cs: Šedý

en: RSS Feed
cs: RSS zdroj

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Shortcut
cs: Zkratka

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Search form
cs: Vyhledávání

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Current page
cs: Aktuální stránka

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Text Formats
cs: Textové formáty

en: Last page
cs: Poslední stránka

en: Third party settings
cs: Nastavení třetích stran

en: Loading…
cs: Načítání…

en: Book outline for @book.title
cs: Osnova knihy @book.title

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu

en: <em>You haven’t created any frontpage content yet.</em>
cs: <em>Zatím jste nevytvořili žádný obsah pro titulní stránku.</em>

en: Drupal is an open source platform for building amazing digital experiences. It’s made, used, taught, documented, and marketed by the <a href="@drupal_community">Drupal community</a>. Our community is made up of people from around the world with a shared set of <a href="@drupal_values">values</a>, collaborating together in a respectful manner. As we like to say:
cs: Drupal je open source platforma pro vytváření úžasných digitálních zážitků. <a href="@drupal_community">Drupal komunita</a> ji vytváří, používá, vyučuje, dokumentuje a propaguje. Komunitu tvoří lidé z celého světa se společnými <a href="@drupal_values">hodnotami</a>, kteří spolupracují s vzájemným respektem. Jak rádi říkáme:
