Webtheme (11.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Replies
ka: გამოხმაურებები

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to parent page
ka: მშობელ გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Help
ka: დახმარება

en: Menu
ka: მენიუ

en: Last post
ka: ბოლო პოსტი

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Page
ka: გვერდი

en: Forum
ka: ფორუმი

en: @time ago
ka: @time წინ

en: Posts
ka: პოსტები

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Shortcut
ka: სწრაფი ბმული

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა

en: Text Formats
ka: ტექსტის ფორმატები
