Webtheme (11.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Replies
mn: Хариултууд

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Help
mn: Тусламж

en: Menu
mn: Цэс

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Page
mn: Хуудас

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Forum
mn: Хэлэлцүүлэг

en: @time ago
mn: @time өмнө

en: Text Formats
mn: Бичвэрийн хэлбэрүүд
