Webtheme (11.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (35 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Replies
oc: Responsas

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to parent page
oc: Anar a la pagina parent

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Help
oc: Ajuda

en: Menu
oc: Menú

en: Last post
oc: Darrièra contribucion

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Page
oc: Pagina

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Up
oc: Naut

en: By
oc: Per

en: @time ago
oc: i a @time

en: Topics
oc: Subjèctes

en: Posts
oc: Contribucions

en: Sidebar
oc: Barra laterala

en: White
oc: Blanc

en: Gray
oc: Gris

en: RSS Feed
oc: Flux RSS

en: Shortcut
oc: Ligam directe

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Search form
oc: Formulari de recèrca

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Current page
oc: Pagina actuala

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Text Formats
oc: Formats de tèxte
