Webtheme (11.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (75 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Replies
pl: Odpowiedzi

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to parent page
pl: Wyświetla stronę nadrzędną

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Help
pl: Pomoc

en: Last post
pl: Ostatni wpis

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Page
pl: Strona

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Up
pl: W górę

en: By
pl: Przez

en: @time ago
pl: @time temu

en: Topics
pl: Tematy

en: Posts
pl: Wpisy

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: White
pl: Biały

en: Gray
pl: Szary

en: RSS Feed
pl: Kanał RSS

en: Next page
pl: Następna strona

en: Shortcut
pl: Skrót

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Content Above
pl: Treść powyżej

en: Content Below
pl: Treść poniżej

en: Next Steps
pl: Kolejne kroki

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Search form
pl: Formularz wyszukiwania

en: Footer Bottom
pl: Dół stopki

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: Main Menu
pl: Menu Główne

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Get Started
pl: Zaczynamy

en: Current page
pl: Bieżąca strona

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Footer Top
pl: Góra stopki

en: Text Formats
pl: Formaty tekstów

en: Close message
pl: Zamknij wiadomość

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: Third party settings
pl: Ustawienia obce

en: Powered by
pl: Zbudowano na

en: Primary menu
pl: Menu główne

en: Loading…
pl: Wczytuję...

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: Book outline for @book.title
pl: Spis treści książki dla @book.title

en: Book traversal links for
pl: Odnośniki nawigacji książki

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: Drupal Logo
pl: Logo Drupala

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika

en: Go to page @key
pl: Idź do strony @key

en: Tabs display toggle
pl: Przełącz wyświetlanie zakładek

en: Enable mobile menu at all widths
pl: Włącz mobilne menu na całą szerokość

en: Header site branding background color
pl: Kolor tła nagłówka elementów marki

en: Search by keyword or phrase.
pl: Wyszukaj po słowie kluczowym lub frazie.

en: Toggle Search Form
pl: Przełącz formularz wyszukiwania

en: Toggle sub-navigation
pl: Przełącz nawigację podrzędną

en: Enables the mobile menu toggle at all widths.
pl: Umożliwia przełączenie mobilnego menu na całą szerokość.

en: Module Link
pl: Odnośnik modułu

en: Mobile menu all widths
pl: Menu mobilne na całej szerokości

en: Site branding background color
pl: Kolor tła elementów marki

en: <em>You haven’t created any frontpage content yet.</em>
pl: <em>Nie stworzyłeś jeszcze żadnej zawartości, która ma być wyświetlana na stronie głównej</em>

en: Congratulations and welcome to the Drupal community!
pl: Gratulujemy i witamy w społeczności Drupala!

en: Drupal is an open source platform for building amazing digital experiences. It’s made, used, taught, documented, and marketed by the <a href="@drupal_community">Drupal community</a>. Our community is made up of people from around the world with a shared set of <a href="@drupal_values">values</a>, collaborating together in a respectful manner. As we like to say:
pl: Drupal to platforma typu open source do budowania niesamowitych doświadczeń cyfrowych. Jest tworzony, używany, objaśniany, dokumentowany i promowany przez <a href="@drupal_community"> społeczność Drupala </a>. Naszą społeczność tworzą ludzie z całego świata, których łączy wspólny system <a href="@drupal_values"> wartości </a> i wzajemy szacunek. Lubimy mawiać:

en: Come for the code, stay for the community.
pl: Przyjdź po kod, zostań dla społeczności.

en: There are a few ways to get started with Drupal:
pl: Jest kilka sposobów na rozpoczęcie pracy z Drupalem

en: Primary Branding Color
pl: Podstawowy kolor marki
