Webtheme (11.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (20 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Replies
ps: ځوابونه

en: Help
ps: مرسته

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Page
ps: پاڼه

en: Header
ps: سرۍ

en: @time ago
ps: @time مخکې

en: Topics
ps: موضوعګانې

en: Posts
ps: ليکنې

en: RSS Feed
ps: RSS کتنه

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Shortcut
ps: لنډلار

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Search form
ps: پلټون فورمه

en: Current page
ps: اوسنی پاڼه

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: Text Formats
ps: متن بڼې

en: First page
ps: لومړی پاڼې
