Webtheme (11.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (88 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Replies
uk: Відповіді

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to parent page
uk: Перейти на батьківську сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Help
uk: Довідка

en: Menu
uk: Меню

en: Last post
uk: Останній допис

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Page
uk: Сторінка

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Up
uk: Вгору

en: By
uk: від

en: Forum
uk: Форум

en: @time ago
uk: @time тому

en: Topics
uk: Теми

en: Posts
uk: Дописи

en: Sidebar
uk: Панель

en: White
uk: Білий

en: Gray
uk: Сірий

en: RSS Feed
uk: RSS-потік

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Shortcut
uk: Швидка кнопка

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Content Above
uk: Вміст зверху

en: Content Below
uk: Вміст знизу

en: Next Steps
uk: Наступні кроки

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: Search form
uk: Пошукова форма

en: Footer Bottom
uk: Низ нижнього колонтитула

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню

en: Main Menu
uk: Головне Меню

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Social Bar
uk: Соціальна панель

en: Get Started
uk: Почнімо

en: Current page
uk: Поточна сторінка

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Footer Top
uk: Верх нижнього колонтитула

en: Text Formats
uk: Формати тексту

en: Close message
uk: Повідомлення про закриття

en: Last page
uk: Остання сторінка

en: Third party settings
uk: Сторонні налаштування

en: Powered by
uk: Побудовано на

en: Primary menu
uk: Первинне меню

en: Loading…
uk: Завантаження ...

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: Book outline for @book.title
uk: Підшивка книг для @book.title

en: Book traversal links for
uk: Книжкові перехресні посилання для

en: First page
uk: Перша сторінка

en: Drupal Logo
uk: Логотип Drupal

en: User account menu
uk: Меню облікового запису користувача

en: Go to page @key
uk: Перейти на сторінку @key

en: Tabs display toggle
uk: Перемикач відображення вкладок

en: Enable mobile menu at all widths
uk: Увімкнути мобільне меню незалежно від ширини

en: Header site branding background color
uk: Фірмовий колір тла для заголовка сайту

en: Search by keyword or phrase.
uk: Пошук за ключовим словом або фразою

en: Toggle Search Form
uk: Перемикач форми пошуку

en: Toggle sub-navigation
uk: Перемикач додаткової навігації

en: Enables the mobile menu toggle at all widths.
uk: Вмикає перемикач мобільного меню незалежно від ширини екрану.

en: Module Link
uk: Посилання на модуль

en: Mobile menu all widths
uk: Мобільне меню незалежно від ширини

en: Site branding background color
uk: Колір тла для брендінгу сайту

en: <em>You haven’t created any frontpage content yet.</em>
uk: <em>Ви ще не створили жодного вмісту для головної сторінки.</em>

en: Congratulations and welcome to the Drupal community!
uk: Вітаємо та ласкаво просимо до спільноти Drupal!

en: Drupal is an open source platform for building amazing digital experiences. It’s made, used, taught, documented, and marketed by the <a href="@drupal_community">Drupal community</a>. Our community is made up of people from around the world with a shared set of <a href="@drupal_values">values</a>, collaborating together in a respectful manner. As we like to say:
uk: Drupal – це платформа з відкритим кодом для втілення дивовижних цифрових ідей. Його створює, використовує, навчає, документує та просуває <a href="@drupal_community">спільнота Drupal</a>. Наша спільнота складається з людей по всьому світу, що мають спільний набір <a href="@drupal_values">цінностей</a>, які співпрацюють з повагою. Як ми любимо говорити:

en: Come for the code, stay for the community.
uk: Приходьте за кодом, залишайтесь для спільноти.

en: There are a few ways to get started with Drupal:
uk: Є кілька способів розпочати роботу з Drupal:

en: <a href="@drupal_user_guide">User Guide:</a> Includes installing, administering, site building, and maintaining the content of a Drupal website.
uk: <a href="@drupal_user_guide">Посібник користувача:</a> Містить відомості про встановлення, адміністрування, створення сайту та підтримку вмісту вебсайту на Drupal.

en: <a href="@create_content">Create Content:</a> Want to get right to work? Start adding content. <strong>Note:</strong> the information on this page will go away once you add content to your site. Read on and bookmark resources of interest.
uk: <a href="@create_content">Створення вмісту: </a> Хочете розпочати одразу? Почніть додавати вміст. <strong>Примітка.</strong> інформація на цій сторінці зникне, коли ви додасте вміст на сайт. Тому продовжуйте читати та додайте до закладок ресурси, які вас зацікавили.

en: <a href="@drupal_extend">Extend Drupal:</a> Drupal’s core software can be extended and customized in remarkable ways. Install additional functionality and change the look of your site using addons contributed by our community.
uk: <a href="@drupal_extend">Розширення Drupal:</a> Ядро Drupal можна розширити та налаштувати чудовими способами. Встановіть додаткову функціональність та змініть зовнішній вигляд вашого сайту, використовуючи додатки, внесені спільнотою.

en: Bookmark these links to our active Drupal community groups and support resources.
uk: Додайте в закладки ці посилання на наші активні групи спільноти Drupal та ресурси підтримки.

en: <a href="@drupal_global_training_days">Global Training Days:</a> Helpful information for evaluating Drupal as a framework and as a career path. Taught in your local language.
uk: <a href="@drupal_global_training_days">Глобальні навчальні дні:</a> Корисна інформація для оцінки Drupal як фреймворку та для побудови кар'єри. Навчання відбувається на вашій місцевій мові.

en: <a href="@drupal_events">Upcoming Events:</a> Learn and connect with others at conferences and events held around the world.
uk: <a href="@drupal_events">Майбутні події:</a> Навчайтеся та спілкуйтеся з усіма на конференціях та заходах, що проводяться по всьому світу.

en: <a href="@drupal_community">Community Page:</a> List of key Drupal community groups with their own content.
uk: <a href="@drupal_community">Сторінка спільноти:</a> Список основних груп спільноти Drupal із власним вмістом.

en: Get support and chat with the Drupal community on <a href="@drupal_slack">Slack</a> or <a href="@drupal_chat">DrupalChat</a>. When you’re looking for a solution to a problem, go to <a href="@drupal_answers">Drupal Answers on Stack Exchange</a>.
uk: Отримайте підтримку та поспілкуйтеся зі спільнотою Drupal у <a href="@drupal_slack">Slack</a> або <a href="@drupal_chat">DrupalChat</a>. Для пошуку розв'язання проблеми, відвідайте на сторінку <a href="@drupal_answers">Відповіді по Drupal на Stack Exchange</a>.

en: Primary Branding Color
uk: Основний фірмовий колір

en: Hero (full width)
uk: Герой (повна ширина)

en: @fieldName has changed to @fieldValue
uk: Значення поля @fieldName змінено на @fieldValue
