Webtheme (11.0.0-rc1) - en to ar translation catalogue (39 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Replies
ar: الردود

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to parent page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأم

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Help
ar: المساعدة

en: Menu
ar: القائمة

en: Last post
ar: آخر موضوع

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Page
ar: الصفحة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Drupal
ar: دروبال

en: Header
ar: الترويسة

en: Up
ar: اعلى

en: By
ar: بواسطة

en: Forum
ar: المنتدى

en: @time ago
ar: منذ @time

en: Topics
ar: المناقشات

en: Posts
ar: المحتوى

en: White
ar: أبيض

en: Gray
ar: رمادي

en: RSS Feed
ar: تلقيمة RSS

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Shortcut
ar: اختصار

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Search form
ar: استمارة البحث

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Text Formats
ar: تنسيقات النص

en: Third party settings
ar: إعدادات الطرف الثالث

en: Book outline for @book.title
ar: خطوط الكتاب العريضة لعنوان @book.

en: Book traversal links for
ar: كتاب روابط اجتياز لـ

en: Tabs display toggle
ar: تبديل عرض علامات التبويب
