Webtheme (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Search
id: Pencarian

en: Help
id: Bantuan

en: Page title
id: Judul halaman

en: Tools
id: Alat

en: Tabs
id: Tab

en: Main navigation
id: Navigasi utama

en: Powered by Drupal
id: Menggunakan Drupal

en: Status messages
id: Pesan status

en: Main page content
id: Konten halaman utama

en: Footer menu
id: Menu footer

en: Primary admin actions
id: Aksi admin primer

en: User account menu
id: Menu akun pengguna
