Webtheme (9.0.1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Login
lt: Prisijungti

en: White
lt: Baltas

en: or
lt: arba

en: Transparent
lt: Permatomas

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
lt: Jei neturite tiesioginio priėjimo prie serverio bylų, naudokite šį laukelį, kad nusiųstumėte logotipą.

en: Light
lt: Šviesi

en: Upload logo image
lt: Įkelti logotipo paveikslėlį

en: Dark
lt: Tamsiai
