Webtheme (9.0.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Login
lv: Pieslēgties

en: White
lv: Balts

en: or
lv: vai

en: Transparent
lv: Caurspīdīgs

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
lv: Ja jums nav tiešas pieejas servera failu sistēmai, izmantojiet šo lauku, lai augšupielādētu savu logo.

en: Upload logo image
lv: Augšupielādēt logo attēlu

en: Use the logo supplied by the theme
lv: Izmantot tēmas nodrošināto logo
