Webtheme (9.0.1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Login
oc: Identificant

en: White
oc: Blanc

en: or
oc: o

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
oc: S'avètz pas un acorchi als fichièrs sul servidor, utilizatz aqueste camp per cargar vòstre lògo.

en: Primary
oc: Primaire

en: Secondary
oc: Secondaire

en: Upload logo image
oc: Mandar lo lògo
