Webtheme (9.0.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: or
ro: sau

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
ro: Dacă nu aveţi acces fişier direct la server, folosiţi acest câmp pentru a încărca sigla.

en: Upload logo image
ro: Încărcare imagine antet

en: Use the logo supplied by the theme
ro: Utilizați logo-ul furnizat de temă
