Webtheme (9.1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Content
id: Konten

en: RSS feed
id: Pasokan RSS

en: Help
id: Bantuan

en: Small
id: Kecil

en: Large
id: Besar

en: Medium
id: Sedang

en: Book navigation
id: Navigasi buku

en: Secondary menu
id: Menu sekunder

en: Primary menu
id: Menu utama
