Webtheme (9.1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: RSS feed
pl: Kanał RSS

en: Help
pl: Pomoc

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Medium
pl: Średnie

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: Book navigation
pl: Nawigacja książki

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: X-Large
pl: XL

en: Primary menu
pl: Menu główne

en: Nav Medium
pl: Nav Średnie

en: Grid Medium
pl: Siatka Średnia

en: Grid Max
pl: Siatka maksymalna

en: Search form (narrow)
pl: Formularz wyszukiwania (wąski)

en: Search form (wide)
pl: Formularz wyszukiwania (szeroki)
