Webtheme (9.1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Content
kk: Контент

en: RSS feed
kk: RSS арна0

en: Help
kk: Көмек

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Medium
kk: Орташа

en: Book navigation
kk: Кітап навигациясы
