Webtheme Admin (10.0.0) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Overview
da: Overblik

en: Help
da: Hjælp

en: Page title
da: Sidetitel

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: Close
da: Luk

en: Extend
da: Udvid

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Memory limit
da: RAM grænse

en: Edit %title
da: Redigér %title

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: First sidebar
da: Første sidepanel

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Status messages
da: Statusmeddelelser

en: Main page content
da: Primært sideindhold

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Administrative toolbar
da: Administrativ værktøjsllinje

en: Last Cron Run
da: Sidste Cron Kørsel

en: Primary admin actions
da: Primære administratorhandlinger

en: Status Details
da: Statusdetaljer
