Webtheme Admin (10.0.1) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Version
be: Версія

en: Overview
be: Агляд

en: Help
be: Дапамога

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Database
be: База дадзеных

en: Header
be: Загаловак

en: System
be: Сістэма

en: Extend
be: Пашырыць

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Edit %title
be: Редагаваць %title

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: First sidebar
be: Першая калонка

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
be: Вы пакуль што  не стварылі ніводнага тыпу змесціва. Перайдзіце  на a href="@create-content">Старонку стварэння змесціва </a>, каб дадаць новы тып змесціва.

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Administrative toolbar
be: Адміністрацыйная панэль прылад
