Webtheme Admin (10.0.1) - en to he translation catalogue (31 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Version
he: גירסה

en: Overview
he: סקירה

en: Help
he: עזרה

en: Layout
he: פריסה

en: Page title
he: כותרת דף

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Web Server
he: שרת ווב

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Header
he: כותרת עליונה

en: System
he: מערכת

en: Close
he: סגירה

en: Extend
he: הרחבות

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Memory limit
he: מגבלת זיכרון

en: Edit %title
he: עריכת %title

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: First sidebar
he: עמודת צד ראשונה

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Main page content
he: תוכן

en: Highlighted
he: מובלט

en: Administrative toolbar
he: סרגל כלים לניהול

en: Drupal Version
he: גרסת דרופל

en: General System Information
he: מידע על המערכת

en: Status Details
he: פרטי מצב

en: Back to Administration
he: חזרה לניהול
