Webtheme Admin (10.0.1) - en to hu translation catalogue (34 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Version
hu: Verzió

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Help
hu: Súgó

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Web Server
hu: Webkiszolgáló

en: Database
hu: Adatbázis

en: Header
hu: Fejléc

en: System
hu: Rendszer

en: Close
hu: Bezár

en: Extend
hu: Bővítés

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Memory limit
hu: Memóriakorlát

en: Edit %title
hu: %title szerkesztése

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
hu: Még nincsenek tartalomtípusok létrehozva. A <a href="@create-content">tartalomtípus létrehozása oldalon</a> lehet új tartalomtípusokat hozzáadni.

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Administrative toolbar
hu: Adminisztrációs eszköztár

en: Last Cron Run
hu: Az időzítő utolsó lefutása

en: Drupal Version
hu: Drupal verzió

en: Pre-content
hu: Tartalom előtti

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: General System Information
hu: Általános tudnivalók a rendszerről

en: Status Details
hu: Állapot részletei
