Webtheme Admin (10.0.0) - en to ja translation catalogue (31 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Version
ja: バージョン

en: Overview
ja: 概観

en: Help
ja: ヘルプ

en: Layout
ja: レイアウト

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Web Server
ja: ウェブサーバー

en: Database
ja: データベース

en: Header
ja: ヘッダー

en: System
ja: システム

en: Close
ja: 閉じる

en: Extend
ja: 機能拡張

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Memory limit
ja: メモリの制限

en: Edit %title
ja: %titleを編集

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: First sidebar
ja: 第1サイドバー

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Status messages
ja: ステータスメッセージ

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Administrative toolbar
ja: 管理ツールバー

en: Last Cron Run
ja: 最後の Cron 実行

en: Drupal Version
ja: Drupal バージョン

en: Primary admin actions
ja: プライマリ管理アクション

en: General System Information
ja: システム全体の情報
