Webtheme Admin (10.0.1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Version
kk: Нұсқа

en: Overview
kk: Шолу

en: Help
kk: Көмек

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: System
kk: Системасы

en: First sidebar
kk: Бірінші жақ тақтасы
