Webtheme Admin (10.0.1) - en to no translation catalogue (32 entries)

en: Home
no: Hjem

en: Content
no: Innhold

en: Version
no: Versjon

en: Overview
no: Oversikt

en: Help
no: Hjelp

en: Layout
no: Utforming

en: Page title
no: Sidetittel

en: Breadcrumb
no: Navigasjonssti

en: Web Server
no: Webtjener

en: Header
no: Topptekst

en: Close
no: Lukk

en: Extend
no: Utvid

en: Skip to main content
no: Hopp til hovedinnhold

en: Memory limit
no: Minnegrense

en: Edit %title
no: Rediger %title

en: Primary tabs
no: Primærfaner

en: Secondary tabs
no: Sekundærfaner

en: First sidebar
no: Første sidestolpe

en: Breadcrumbs
no: Navigasjonssti

en: Page top
no: Sidetopp

en: Page bottom
no: Sidebunn

en: Status messages
no: Statusmeldinger

en: Main page content
no: Hovedsideinnhold

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
no: Du har ikke opprettet noen innholdstyper enda. Gå til <a href="@create_content">siden for opprettelse av innholdstyper</a> for å legge til en ny innholdstype.

en: Highlighted
no: Uthevet

en: Administrative toolbar
no: Administrativ verktøylinje

en: Last Cron Run
no: Siste gjennomkjøring av vedlikeholdsoppgaver

en: Drupal Version
no: Drupal-version

en: Pre-content
no: Før innholdet

en: Primary admin actions
no: Primære administratorhandlinger

en: General System Information
no: Generell systeminformasjon

en: Status Details
no: Statusdetaljer
