Webtheme Admin (10.0.1) - en to pl translation catalogue (32 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Version
pl: Wersja

en: Overview
pl: Przegląd

en: Help
pl: Pomoc

en: Layout
pl: Układ

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Web Server
pl: Serwer www

en: Database
pl: Baza danych

en: Header
pl: Nagłówek

en: Close
pl: Zamknij

en: Extend
pl: Rozszerz

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Memory limit
pl: Limit pamięci

en: Edit %title
pl: Edycja %title

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: First sidebar
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
pl: Nie utworzono jeszcze rodzajów zawartości. Należy udać się na <a href="@create-content">stronę tworzenia rodzaju zawartości</a> i dodać tam nowy rodzaj.

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Administrative toolbar
pl: Pasek narzędzi administracyjnych

en: Last Cron Run
pl: Ostatnie Uruchomienie Demona Cron

en: Drupal Version
pl: Wersja Drupala

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: General System Information
pl: Ogólne Informacje o Systemie

en: Status Details
pl: Szczegóły statusu
