Webtheme Admin (10.0.1) - en to uk translation catalogue (36 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Version
uk: Версія

en: Overview
uk: Огляд

en: Help
uk: Довідка

en: Layout
uk: Макет

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Web Server
uk: Веб-сервер

en: Database
uk: База даних

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: System
uk: Система

en: Close
uk: Закрити

en: Extend
uk: Розширення

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Memory limit
uk: Обмеження пам'яті

en: Edit %title
uk: Редагувати %title

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: First sidebar
uk: Перша бічна панель

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
uk: Жодного типу матеріалу поки ще не створено. Відвідайте <a href="@create-content">сторінку створення типів матеріалу</a> і додайте новий тип матеріалу.

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Dismiss
uk: Сховати

en: Administrative toolbar
uk: Адміністративна панель

en: Last Cron Run
uk: Останній запуск крону

en: Drupal Version
uk: Версія Друпал

en: Pre-content
uk: Перед вмістом

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії

en: General System Information
uk: Основні відомості про систему

en: Status Details
uk: Подробиці стану

en: Collapse sidebar
uk: Згорнути бічну панель
