Webtheme Admin (11.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Version
af: Weergawe

en: Overview
af: Oorsig

en: Help
af: Hulp

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Header
af: Hoof

en: System
af: Stelsel

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom
