Webtheme Admin (11.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Version
ar: النسخة

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Help
ar: المساعدة

en: Layout
ar: التنسيق

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Web Server
ar: خادم الشبكة

en: Database
ar: قاعدة البيانات

en: Header
ar: الترويسة

en: System
ar: النظام

en: Close
ar: إغلاق

en: Extend
ar: الوحدات

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Memory limit
ar: حد الذاكرة

en: Edit %title
ar: نحرير %title

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: First sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷول

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
ar: لم تقم بإنشاء أي أنواع محتوى. إذهب إلى  <a href="@create-content">صفحة إنشاء أنواع المحتوى</a> من أجل إنشاء نوع محتوى جديد.

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Administrative toolbar
ar: شريط الأدوات الإداري
