Webtheme Admin (11.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Version
bg: Версия

en: Overview
bg: Обзор

en: Help
bg: Справка

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: System
bg: Система

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Administrative toolbar
bg: Администраторска лента
