Webtheme Admin (11.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Version
el: Έκδοση

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: System
el: Σύστημα

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Extend
el: Επεκτάσεις

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Edit %title
el: Επεξεργασία %title

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: First sidebar
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
el: Δεν έχετε δημιουργήσει ακόμη τύπους ύλης. Πηγαίνετε στη <a href="@create-content">Σελίδα δημιουργίας τύπων ύλης</a> για να προσθέσετε ένα νέο τύπο ύλης.

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Administrative toolbar
el: Γραμμή εργαλείων διαχείρισης

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης
