Webtheme Admin (11.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (33 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Version
nl: Versie

en: Overview
nl: Overzicht

en: Layout
nl: Lay-out

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Web Server
nl: Webserver

en: Header
nl: Kop

en: System
nl: Systeem

en: Close
nl: Sluiten

en: Extend
nl: Uitbreiding

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Memory limit
nl: Geheugenlimiet

en: Edit %title
nl: Bewerk %title

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: First sidebar
nl: Eerste zijbalk

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
nl: U heeft nog geen inhoudstypen aangemaakt. <a href="@create-content">Inhoudstype toevoegen</a>.

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Dismiss
nl: Afwijzen

en: Administrative toolbar
nl: Beheerwerkbalk

en: Last Cron Run
nl: Laatste cron-uitvoering

en: Drupal Version
nl: Drupal-versie

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: General System Information
nl: Algemene systeeminformatie

en: Status Details
nl: Statusdetails

en: Back to Administration
nl: Terug naar het beheer

en: Collapse sidebar
nl: Zijbalk inklappen
