Webtheme Admin (11.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Help
ps: مرسته

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Header
ps: سرۍ

en: System
ps: سيستم

en: Close
ps: تړل

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل
