Webtheme Admin (11.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Version
sk: Verzia

en: Overview
sk: Prehľad

en: Help
sk: Pomoc

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Database
sk: Databáza

en: Header
sk: Hlavička

en: System
sk: Systém

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Extend
sk: Rozšíriť

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Edit %title
sk: Upraviť %title

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: First sidebar
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Dismiss
sk: Zrušiť

en: Administrative toolbar
sk: Administračný panel
