Webtheme Admin (11.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (31 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Overview
sv: Översikt

en: Help
sv: Hjälp

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Web Server
sv: Webbserver

en: Database
sv: Databas

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Close
sv: Stäng

en: Extend
sv: Utöka

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Memory limit
sv: Minnesgräns

en: Edit %title
sv: Redigera %title

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: First sidebar
sv: Första sidospalten

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
sv: Du har inte skapat någon innehållstyp ännu. Gå till sidan <a href="@create-content">skapa innehållstyp</a> för att lägga till en ny innehållstyp.

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Dismiss
sv: Avfärda

en: Administrative toolbar
sv: Administrativ verktygsrad

en: Last Cron Run
sv: Senaste körningen av schemalagda aktiviteter

en: Drupal Version
sv: Version av Drupal

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder

en: Status Details
sv: Statusdetaljer

en: Toolbar Menu Logo
sv: Logotyp för verktygsfältsmeny
